Atalar Oto Ekspertiz

Atalar Oto Ekspertiz

İkinci el araç alımlarında ekspertiz ve muayene hizmetlerinin önemi büyüktür. Araç muayenesinde hiç bir detayın gözden kaçırılmaması gerekir. İstanbul atalar oto ekspertiz firması olarak, araç muayene hizmetlerinde nitelikli çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteyi ön olanda tutmakta ve müşterilerimizin yararına hizmetler vermekteyiz. Atalar ilçesinde kısa sürede müşterilerimizin beğenisini kazanan firmamız, araç ekspertiz işlemlerinizi uygun fiyatlarla yapmaktadır. Araç muayenelerinde kaliteli ve tam randıman sağlayan test cihazlarımızla, kısa sürede detaylı kontroller yapmakta ve sonuçlarını yazılı ve imzalı olarak vermekteyiz.

Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

Atalar oto ekspertiz firmamızda tüm araç muayeneleri detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Motor kontrolleri, iç aksan detayları, fren ve balata sistemleri, aracın yol tutuşu, değişen parçaları en gelişmiş test cihazları, tecrübeli ve uzman personellerimiz tarafından yapılır. İkinci el araç almak isteyen tüm müşterilerimiz güven içinde bizlere satın almak istedikleri aracı getirebilir. Araç muayene ve ekspertiz hizmetlerimizle Avcılar ilçesinde tercih edilen bir firmayız. Müşterilerimize çıkardığımız ekspertiz raporlarımız ile ikinci el araç almak isteyen müşterilerimize araç ile ilgili doğru bilgiler veriyoruz.

Ekspertiz Hizmetlerinde Ekonomik Fiyatlar

Firmamızda, araç muayene fiyatlarımız ekonomik olarak belirlenmiştir. Araçlarla ilgili net bilgileri veren firmamızda, motor kontrolleri tam ve detaylı olarak yapılmaktadır. Sürüş şekli, dış aksanı, iç aksanı, fren kontrolleri, direksiyon ve tüm araç özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar hazırlamaktayız. Satın almak istediğiniz aracın kilometre göstergesinde yazılı olan kilometrenin doğru olup olmadığı konusunda müşterilerimizi bilgilendirmekte ve tam anlamıyla doğru bilgiler vermekteyiz. Aracın daha önceden kaza yapıp yapmadığı gibi bilgileri müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Firmamızdan araç muayene hizmeti alarak, almak istediğiniz aracın a’dan z’ye tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz. Test cihazlarımızdan alacağınız rapor ile aracı gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.